2017-2018 Dönemi Seminer ve Toplantılar
  • 23.02.2018 tarihinde Dış İşleri Bakanı Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa ÜNAL, Antalya Milletvekilleri ve Kumluca Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin ÇETİNKAYA’nın ziyaretlerinden görüntüler..

 

 

 

  • Kadınlar Günü Semineri “Yeter ki KADINLAR gülsün…”teması ile okulumuzda gerçekleştirildi.

Seminere katkıda bulunan başta Öğrencilerimiz ve Misafirlerimiz olmak üzere Öğretim Üyelerine ve Görevlilerimize, Kumluca MYO Müdürü Sayın Yard. Doç. Dr. İlker SÖNMEZ’e,  Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyelerine ve Dekan Yardımcısı Sayın Yrd. Doç. Dr. Seçil TAYLAN’a  teşekkür ederiz.

Seminerden fotoğraflar

  • Çanakkale Zaferi ve Anma etkinliği 15.03.2018 tarihinde Öğrencilerimizin şiir ve oratoryo sunumu ile gerçekleştirildi. Katkılarından dolayı Sayın Okutman ALİ KARAGÖZ ‘e teşekkür ederiz.
    Etkinlikten Görüntüler

  • 29.03.2018 tarihinde “Girişimci Gözünden Antalya Perspektifi” adlı Girişimcilik Semineri, İGA AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın A.Dündar ULUĞKAY’ın sunumuyla gerçekleştirilmiştir.
    Etkinlikten görüntüler  

    21.Mezuniyet Töreni


 

Misyon

Uluslar arası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

Vizyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu
Akdeniz Üniversitesi Kumluca Yerleşkesi, Temel Eğitim Mahallesi, Spor Cd., No. 14 / 07350 Kumluca - Antalya
Tel: +90 242 887 85 65
Tel: +90 242 887 98 65