Öğrenciler İçin @ogr.akdeniz.edu.tr E-Posta Hesabı Alma

Değerli öğrencilerimiz,
 
…@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı e-posta hesabına sahip olan öğrencilerimiz, eduroam ve Microsoft Office 365 ürününün getirdiği faydalardan yararlanabileceklerdir. Bu kapsamda Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Teams, Stream, OneDrive for Business, Outlook, OneNote, Access ve Publisher programlarını kullanma hakkına erişeceklerdir.
 
…@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı e-posta adresinin nasıl temin edileceği aşağıda anlatılmıştır. Lütfen tüm adımları dikkatli okuyarak uygulayınız.
 
1) …@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı e-posta adresleri öğrencinumaranız@ogr.akdeniz.edu.tr şeklindedir.


 
2) http://ekampus.akdeniz.edu.tr/hesap/sifre.aspx adresine gidiniz. Gelen ekrandaki Öğrenci Numaranız ve resim doğrulama kodunu doldurarak Doğrula butonu ile ilerleyiniz.

3)Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıtlı eposta adresiniz ve kayıtlı cep numaranız girmeniz istenecektir. Bu alanları doldurunuz.

4) Ardından eposta adresinize gönderilen Onay Kodu istenecektir. e-posta adresinize gelen doğrulama kodunu giriniz. Önemsiz/Spam klasörlerini de kontrol ediniz.

5) Gelen ekran şifrenizi belirleyiniz (Türkçe karakter kullanmadan en az 8 karakter olmalıdır. 12345678 vs. kabul edilmemekterdir.). Daha sonra aşağıdaki bilgilendirme yazısı ile karşılaşacaksınız.

Office 365 uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

0

Misyon

Uluslar arası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

Vizyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu
Akdeniz Üniversitesi Kumluca Yerleşkesi, Temel Eğitim Mahallesi, Spor Cd., No. 14 / 07350 Kumluca - Antalya
Tel: +90 242 887 85 65
Tel: +90 242 887 98 65